O nas
Nasza firma powstała w 1979 roku w Krośnie i jako jedna z nielicznych firm w Polsce stała się czołowym dostawcą regenerowanych podzespołów samochodowych dla Centralnej Składnicy PKS Warszawa.

Długoletnia współpraca z PKS pozwoliła nam na dalszy rozwój oraz zdobycie doświadczenia w branży motoryzacyjnej.
Zmiana siedziby w 2000 roku pozwoliła na modernizacje parku maszynowego i zakup najnowocześniejszych maszyn do wyważania wirników i rdzeni turbosprężarek. Obecnie korzystamy ze sprzętu firmy Schneck. Maszyny te od wielu lat cieszą się doskonałą jakością i precyzją w wyważaniu i diagnostyce.

Specjalizujemy się w kompleksowej naprawie turbosprężarek oraz głowic do samochodów osobowych, ciężarowych i maszyn. Od ponad trzydziestu lat działalności dążymy do tego, aby nasze usługi były jak  najwyższej jakości. Efekt osiągamy dzięki ciągłemu udoskonalaniu metod pracy, szkoleniu pracowników jak i wdrażaniu najnowszych technologii.

Najważniejszym celem i głównym założeniem firmy jest uzyskanie maksymalnej satysfakcji klientów. Nasze turbosprężarki  gwarantują bezkonkurencyjną jakość, niezawodność, a także precyzję wykonania. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni jak i autoryzowane serwisy między innymi Skoda, Peugeot, czy Renault. Regenerowane przez nas turbosprężarki cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko klientów polskich, ale także zagranicznych.


Firma Usługowo Handlowa "Icar"


ul. Czajkowskiego 52
38-400 Krosno

Telefon: +48 13 43 686 53
Mobile: +48 602 188 270
Mobile: +48 694 232 773
.

E-mail: icar@onet.pl
Strona główna        O nas         Oferta         Proces regeneracji turbosprężarek         Kontakt